Sa here e keni menduar qe automjeti juaj i perdorur po ju ha shume kohe dhe para? Ne nje treg si ky i yni ku 95% e automjeteve qe qarkullojne jane te perdorura, e vetmja ndihme qe mund tju vije eshte vleresimi i atomjetit tuaj. Natyrshem lind pyetja: Cfare lloj vlere ka automjeti im i perdorur? Ne te Tendence 3A i kemi dhene pergjigje kesaj pyetje. Stafi yne ne bashkepunim me partneret tane jane te specializuar ne vleresimin dhe rishitjen e automjetit tuaj. Nga ana tjeter ju do te largoheni nga Koncensionari yne me nje automjet te ri e me garanci. Po si funksionon? Eshte fare e thjeshte. Ju duhet vetem te na vizitoni ne ambientet e showroom-it tone. Ne me pak se 30 minuta inxhinieret do te testojne ne menyre profesionale automjetin tuaj. Me tej? Ngelet vetem kenaqsia e zgjedhjes nje nga 3 markat tona, Renault, Nissan dhe Dacia ne shumllojshmerin e modeleve te tyre. Valle do pyesni: Po me automjetin tim te perdorur cfare do behet? Ketu shfaqet patrneri yne iAuto. Ashtu si pronarja e nje Mercedes Benz A Class i 2001 qe tashme eshte pas timonit te nje Nissan Juke te ri, edhe ju do mbeteni te habitur e tejet te kenaqur. IAuto eshte kompani e specializuar ne reklamimin dhe tregtimin e automjetevete te reja dhe te perdorura me ane te internetit. Ne webfaqen e saj do te gjeni nje game te shumllojshme automjetesh e modelesh te cilat do tju pershtaten nevojave dhe mundesive tuaja. Nuk ngelet gje tjeter vecse te na vizitoni ne ambientet e showroom-it tone ose te vizitoni faqen e iAuto ne intenet www.iauto.al. Tashme jeni vetem nje Click larg automjetit te endrave tuaja!