ID e ofertes C1368
Oferta ka 775 shikime
€2,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Wiesmann ,
Prodhimi:
1998
Kilometrazhi:
18 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet motorr Yamaha Drag Star i vitit 1998, i sapo ardhur nga Gjermania, fuqia motorrike 650kubik, motorri eshte ne gjendje te shkelqyer dhe ka vetem 18000km. Cmimi 2900 euro, me dogane te paguar.Tel. : 0692462511

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin