ID e ofertes C1415
Oferta ka 568 shikime
€25,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Wiesmann ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Skaf me motor. Gjatesia 6.2 m. Shume pak i perdorur. Ranieri Millenium Rancraft 20,20 i 2002-it, Motorr Bombardier 2T150cv. Depozite karburanti 150 Litra. Dopio bateri. Sterio dhe casat e reja. e kompletuar me drita dhe per lundrim naten. co/Gps Lowrance, VHF. Tende me tre harqe ne kushte perfekte. Cel. : +355692093003

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin