ID e ofertes C4633
Oferta ka 1148 shikime
€9,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volvo XC 90 ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

VOLVO XC90—2.4 Diesel Viti Prodhimit 2005 Kamio manual sallon gjysem rrobe gjysem mershine cd player bagazhier komando ne timon kompjuter bordi xhama te zinj origjinal klima tronik disqe alumini gomat e reja 5+2 vende mbrapa hapen sipas deshires pilot automatic..Letra te gjitha te paguara Targa AA…Te gjitha sherbimet e sapo bera ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike… Cmimi—9000 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel—069 44 00 305---Viber--WhatsApp

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin