ID e ofertes C4885
Oferta ka 786 shikime
€4,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volvo S80 ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
87 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe me km origjinale 0674041442

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin