ID e ofertes C112650
Oferta ka 1314 shikime
€2,450 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volvo S40 , Veturë
Prodhimi:
2000
Kilometrazhi:
155 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

shitem makine volvo urgjente per arsye ekonomike, ne gjendje shume te mire teknike dhe motorrike. e gatshme per cdo lloj prove.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, disqe alumini, gomë rezervë, klimë manuale, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, xhama elektrikë