ID e ofertes C103619
Oferta ka 498 shikime
€32,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volvo 440 ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
400 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
2
Kilometrazhi:
1 455 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

VOLVO FH 12 - 420 VITI I PRODHIMIT: GUSHT 2004 KLASI: EURO 4 (bashkangjitur me certifikate) KAMBIO: AUTOMATIKE BLLOKAZH: ME TRE SHKALLE KILOMETRA: 1.445.744 TONAZH I KAMIONIT: 26 ton TONAZH RIMORKIO: 17 ton KUBUTURA: 97 m3 KOLAUDIM: DERI ME NENTOR 2016 SIGURACION: BRENA DHE JASHTE VENDIT: DERI ME NETOR 2016 + DIZVOLTE Kamioni eshte ne gjendje shume te mire, MOTORIKE DHE XHENERIKE, gomat 50- 100%, kondicioner, frigorifer, ekspres! PER TE TJERA INFO NA KONTAKTONI NE NR E CEL: 0692771505 ÇMIMI I DISKUTUESHEM!!!!

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

ADRIBEQIRAJ
Tel: 0692771505
Shqipëri, Korça

Informacion mbi mjetin

abs, asr, autopilot, disqe celiku, drita mjegulle, dritare elektrike, f.ap (filtër kundër pluhurave), ganxhë, gomë rezervë, immobiliezer, klimë automatike, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje qëndrore, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, perde, radio/cd, sedilje elektrike, timon lëkure, timon multifunksion, xhama elektrikë