ID e ofertes C98523
Oferta ka 1382 shikime
€1,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Vento ,
Prodhimi:
1997
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
256 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

VW vento 1.9 TDI ( i e kuqe ) , Viti 97, Kambio manuale. Taksa+Siguracion deri me: 17.05.2017 . Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Vaj,filtra dhe rryp motori te saponderuara. Bateri FIAMM e re, Kasetofon Mp3, Goma te mira. Shume ekonomike vetem 5.5 litra ne qytet dhe 4,5 litra ne rruge te gjata ....Shitet 180.000 leke,nuk ka çmim tjeter... Cel. : 0662212666

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0662212666
Shqipëri, Dibër

Informacion mbi mjetin