ID e ofertes C106365
Oferta ka 1550 shikime
€13,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Touran ,
Prodhimi:
2011
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
173 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Të dhënat Teknike: Viti i prodhimit : 2011 Motorri: Naftë 1.6 Kambio: AUTOMATIKE DSG Kilometra: 173.000 km Fuqia: 105 HP Nr. Dyerve: 5 Nr. Vendeve: 5 Ngjyra: Gri Metalizato Interiori : Zeze Konsumi i kombinuar : 4.5 litra / 100 kilometra. Opsionet 1.Airbag per drejtuesin dhe pasagjerin 2.Airbag anesore perpara 2.Sedilja e drejtuesit me rregullim lartesie 3.Rripa sigurimi me 3 kapje 4.Mbyllje qendrore me pult 5.Xhamat me komandim elektrik 6.Timon me rregullim ne lartesi, 8.Kompjuter bordi 7.Sistem frenimi ABS 8.Disqe celiku 15" 9.Gome rezerve 10.Sediljet e pasme me palosje dhe ndarje 13.Radio CD/mp3 11. Pasqyrat e jashtme elektrike dhe me ngrohje 12. Sensore parkimi te pasem 13.Dorezat e dyerve dhe pasqyrat e jashtme ne ngjyren e makines Automjeti eshte ne gjendje perfekte teknike dhe vizuale. Mundesi financimi me Leasing. Cmimi 13.500 Euro me TVSH. Për më shumë infomracion na kontaktoni : "AUTO FRANCE-AL" Sh.p.k. Adresa: Autostrada Tirane-Durres km.6, Tirane Mob : + 355 67 60 00 566 Tel: + 355 48 200 999 Fax: + 355 48 200 998 e-mail:[email protected]

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin