ID e ofertes C69532
Oferta ka 1074 shikime
€7,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Touareg , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes Tuarege 5.0 nafte v10 e 2002 me nfrohje serdilesh para dhe mbrapa me timon truri.dyer me mbydhje me gishte,ndezje me star stop.ne gjendje te mire gomat te reja.me gritje dhe ulje.çmimi 7000 euro ndrohet me golf,audi,bmw . Ner 0693937956

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin