ID e ofertes C10327
Oferta ka 1234 shikime
€6,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Touareg ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

6800 EURO Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: tiptronik Ftohja.....: KlimaVw Touareg 3.0 v6 tdi naft 2006 Model angles perfekt jasht e dhe Brenda 87 000 miljeNe tel 00355697847161 00447481476882

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin