ID e ofertes C8494
Oferta ka 3087 shikime
€22,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Touareg ,
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
153 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: automatik Ftohja.....: Klima KM.........: 153000Volkswagen Touareg 3. 0 Diesel Viti Prodhimit Dhjetor 2008 me 153.000 km origjinale Kamio Automatik-Tiptronik sallon lekure sedilje elektrike kamer parkimi origjinal xhama pasqyra elektrike drita kseno origjinale disqe alumini 3 celesa origjinal hapje mbyllje qendrore navigator tv dvd cd player bagazhier komando ne timon kompjuter bordi limitator shpejtesie…Letra te gjitha te paguara Targa AA…Te gjitha sherbimet e bera..Ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike…Shume e paster si nga brenda dhe nga jashte.. Cmimi-22.000 Euro I diskutueshem Cel-066 60 60 999---VDFClub---Viber—WhatsAp---Klodi Cel-069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina ne shitje
Tel: 069 45 77 877
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin