ID e ofertes C93434
Oferta ka 1622 shikime
€14,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Tiguan ,
Prodhimi:
2010
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
111 500 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte e sapoardhur me dogane, viti 09-2010, motorr 2.0 benzine+ gaz, kambio automatike, sallon lekure, navigator, impianti i gazit i montuar dhe i certifikuar jashte shqiperise, kilometra te certifikuara, klima, abs, esp, komanda ne timon, kompiuter bordi, xhama elektrik, dy celesa , goma te reja, etj etj Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj.. Kam edhe 30 makina te tjera te markave te ndryshme...

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregmakina
Tel: 0695500905
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin