ID e ofertes C37468
Oferta ka 1006 shikime
€14,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Tiguan ,
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Gri
Kilometrazhi:
53 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Tiguan 2.0 TSI, 53000 km, viti 2009, 14000 EurTarga AA, me Taksa te paguara 2016Tavan......: Panoramik Kamera dhe Sensore Parkimi Sedile Lekure, Elektrike Sensore shiu Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 147 KM.........: 53000

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin