ID e ofertes C32759
Oferta ka 1431 shikime
€15,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Tiguan , Fuoristradë
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E bardhë
Kilometrazhi:
150 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Volkswagen Tiguan 2.0 Nafte , Automat Tavan Xhami (PANORAMA) , Navigacion Sistem -ekran i madh Kamera Parkimi , Xhama te zinj (Origjinal) Lekure Vishnje (Super e bukur ) dhe teper e paster E sapo Ardhur nga Gjermania (FULL OPTION) - Cmimi i Diskutueshem !!!

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin