ID e ofertes C96854
Oferta ka 1500 shikime
€15,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Tiguan ,
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
150 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Vw Tiguan 2.0 Nafte Viti i prodhimit:2009 Kambio:Automat Km:150.000 ka 1 muj qe ka ardhur nga jasht nuk eshte perdorur shume ktu.Ne gjendje shume te mire. Tapiceri lekure ngjyre t kuqe nga fabrika. Navigator i madh. Komanda tek timoni. Kompjuter bordi. Kseno bi kseno. Sendilje me ngrofje. Pasqyra me palosje. Kamer parkimi. Dhe shume opsjone te tjera. Makine eshte ne gjendje shume te mir dhe shume e mbajtur.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0682036363
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin