ID e ofertes C124550
Oferta ka 9807 shikime
€3,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen T4 Caravelle ,
Prodhimi:
2000
Kilometrazhi:
300 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Ne gjendje te shume te mire me motorr dhe turbine te re.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Pogradeci

Informacion mbi mjetin