ID e ofertes C34234
Oferta ka 826 shikime
€2,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Sharan ,
Prodhimi:
1999
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
250 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Ahes automjet te tipit Volzvagen sharan .Eshte ne gjendje te mire pune .Xhamat e parme jane elektrike ,goma 40%,motor 1.9 TDI,eshte nje makine familjare dhe nje sedilije per femije ,ngjyre e zeze ,xhami i perparem eshte pak i plasaritur,disqe origjinale me kupa,goma rezerve ne gjendje te mire.Makina ndodhet ne Devoll

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin