ID e ofertes C7862
Oferta ka 876 shikime
€1,850
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Polo ,
Prodhimi:
1999
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
224 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu e errët Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner KM.........: 224000 Me dogan të paguar. Motorin dhe kamio e ka ne gjendje shumë të mire. Goma te reja. Xhamat elektrike. Pjeset xhenerikisht të reja. Tapiceria eshte ne gjendje perfekte. Tel. : 0684066444 Cel. : 0699855555

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin