ID e ofertes C7778
Oferta ka 833 shikime
€2,400
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Polo ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
128 350 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Benzin Ngjyra.....: ulliri Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner KM.........: 128350 Me dogan të paguar. Motorin dhe kamio e ka ne gjendje perfekte. Xhenerikisht shumë ne gjendje te mire.Goma të reja. Llamarina nuk ka asnjë gërvishtje. Tapiceria eshte ne gjendje perfekte. Tel. : 0684066444 Cel. : 0699855555

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin