ID e ofertes C61903
Oferta ka 915 shikime
€7,489
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Polo , Veturë
Prodhimi:
2010
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E kuqe
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
40 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Pershendetje!! Shes Polo 1.6 Diezel viti 2010 me 40.000km origjinale lehtesisht te verifikueshme pasi makinen e kam blere te re te Volkswageni me fature tvsh 14.700 euro. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe ka motorrin me te mire te kategorise se Polos.eshte shum shum ekonomike.per me teper info mos nguroni te merni ne tel flm...ju lutem vetem te interesuarit serozisht

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin