ID e ofertes C7750
Oferta ka 977 shikime
€2,650
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Polo ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
117 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner KM.........: 117000 E sapo ardhur. Me dogan të paguar. Llamarina nuk ka asnjë gërvishtje. Tapiceria eshte ne gjendje perfekte. Xhenerikisht shumë ne gjendje te mire. Motori dhe kamio e ka ne gjendje shumë të mire. Goma te reja. Xhamat elektrike OKAZION Tel. : 0684066444 Cel. : 0699855555

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin