ID e ofertes C6537
Oferta ka 804 shikime
€3,200 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Polo ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
123 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Viti : 2002 Motorri : 1.4 NAFTE Kambio : Manuale 5 marsha Kilometra : 122664 ORIGJINALE Opsione : Radio-CD , Klima , Airbag , ABS , Mbyllje Qendrore , Xhama Elektrike , Disqe Alumini , etj Te dhena : Ardhur nga Italia dhe eshte me Dogane te paguar Gjendja eshte PERFEKTE Cmimi 3200 € I DISKUTUESHEM Kontakt : 069 20 61 517 Klab 0694446226

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin