ID e ofertes C38234
Oferta ka 1499 shikime
€4,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Polo ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes wolkswagen polo 1.4 diezel tdi dhjetori i 2005 e ardhur nga ne korrik 2015 me dogane dhe targa ne gjendje shume te mire mbyllje automatike te fabrikes tapicerine sediljet ne gjendje perfekte gomat pothuajse te reja me kilometrat origjinale kasetofonin sh.te shtrenjte me usb+kart memorje etj kembim i mundeshem me makine tjeter me te lire......

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin