ID e ofertes C29991
Oferta ka 1535 shikime
€2,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Polo , Veturë
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Polo 1.9 cdi pa turbo harxhon 4 litra per 100 kilometra. . .viti 2001 kondicioner 4 airbeg disqe alumini me letra te paguara deri ne korrik 2016 me 180 mije kilometra. rrip dinamo rrip motorrit rrula vaj filtra ferrota 4 gomat te sa po nderruara si dhe konvergjense sa po kryer. . .shitet ose ndrrohet. . .2000euro

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Lezha

Informacion mbi mjetin