ID e ofertes C28851
Oferta ka 1770 shikime
€8,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Phaeton , Veturë
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
3200 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Bojëqielli
Nr dyerve:
4
Kilometrazhi:
150 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

- Phaeton 3.2 Benzin/Gaz (Lovato), - 150.000 km origjinale mund te provohet - Xhama te pasem te zi origjinal - Pilot Automatik - Sensore Parkimi - Sensore shiu - Drita xenon/bixenon - Sedilje ngjyr bezh dhe Ngrohje ftohje/ masazh memorie - Timon me ngrohje - Tapiceri Lekure - Tv navigator - Klima me 4 zona - Goma te sapo nderruara dhe disqe origjinal pa asnje gervishtje - Vaj filtra te sapo ndrruara - Te 4 ferrotat e sapo nderruara Makina pa asnje gervishtje, i eshte bere paste , E gatshme per cdo prove Me Marreveshje nr: 0699925616

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Shkodër

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, autopilot, bluetooth & usb, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, gomë rezervë, klimë automatike, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore e dyerve, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, perde, radio/cd, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sediljet pas të palosshme, sensorë dritash, sensorë parkimi, sensorë shiu, sistem alarmi, sistem navigimi, timon elektrik, timon elektrohidraulik, timon lëkure, timon multifunksion, tv ne bord, veshje lëkure, xhama elektrikë