ID e ofertes C58958
Oferta ka 1231 shikime
€25,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat CC , Veturë
Prodhimi:
2013
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E bardhë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
70 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

PASSAT CC.VITI 2013.MAKINA ESHT E BLER ME 0 KM NE TIRANE.TE GJITHA SHERBIMET E SAPO BERA. DISQE 18. TE KROMUARA+GOMA 100% TE REJA.FULL OPSION MOTORR 2.0DIZEL,MAKJE AUTOMAT,SEDILJE LEKURE ME NGROHJE+FTOHJE + MASAZH.NAVIGATOR,SISTEM VET PARKIM,PAKET E PLOT MULTI MEDIA.SHUM E PASTER SI BRENDA DHE JASHT.MAKINA KA 72MIJ KM ORIGJINALE.MAKINA VETEM SHITET.QMIMI 25000€------0697923400----

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Lezha

Informacion mbi mjetin