ID e ofertes C63600
Oferta ka 3048 shikime
€6,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat , Veturë
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
4 999 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Volkswagen Passat vit prodhim 25.11. 2006 , Model 2007 . Version Highline. Kambio Manual. Me goma te reja, disqe 17. Full options.Xhama te zinj origjinale komplet. Sensore Parkimi, Kompjuter Bordi, Pilot Automatik. Pasqyra antiverbuese, ABS , ESP ,SRS, Timon Druri GT , Komanda ne timon. Sedilje Lekure & Kamosh , Sedilje me ngrohje. Klima automatike me dy zona etj etj. Ne gjendje shume te mire. Makines sapo i jane bere te gjitha sherbimet. Me nderrim ka cmim tjeter. Te interesuarit kontakt , SMS/VIBER/WHATSAPP 0695868489. Ne rast se spergjigjem ne tel mund te lini msg pasi per arsye pune jo gjithmone mund te jem i disponueshem. Nderrim i mundshem me makine me te vogel dhe me te lire. Preferohen Smart , Golf 4 , 5 , C class 2002-2005 plus diferencen nga ana juaj. Me nderrim cmimi eshte 7000 Euro

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin