ID e ofertes C63336
Oferta ka 866 shikime
€2,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat , Portobagazh
Prodhimi:
2000
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

passat 2000 1.9 TDI e kuqe xhama elektrik, airbag, kondicioner, kasetofon CD, makine familjare dhe ekonomike 200 000 km. 2500 euro

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, asr, dritare elektrike, ganxhë, mbështetëse krahu, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, pasqyra elektrike, pasqyra të palosshme, radio/cd, sistem alarmi, xhama elektrikë