ID e ofertes C59989
Oferta ka 969 shikime
€7,900 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

VW Passat 2.0 Diesel Viti Prodhimit 2006 me 219.000 km origjinale kamio automatik sedilje lekure mexhama te zinj origjinal disqe alumini navigator klima tronik kompjuter bordi disqe alumini gomat 80% te reja sensor parkimi mbrapa 2 celesa origjinal..Me te gjitha sherbimet e bera ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike..Letra te gjitha te paguara deri ne Tetor 2016 . Cmimi---7900 Euro i diskutueshem ose nderrohet Cel-069 52 16 970 066 60 60 999

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin