ID e ofertes C1122
Oferta ka 1180 shikime
€8,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2000 cm³
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
152 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte ne gjendje perfekte. Motorri dhe kambio ne gjendje shume te mire. -CLIMATIZATOR 2-ZONA -NGROHJE SENDILESH -KAMBIO AUTOMATIKE ME (6+1) MARSHE -SISTEM AUDIO CD/MP3 ME AMPLIFIKIM -SENDILE GJYSEM KASTOR/LEKURE -ME LIBER SHERBIMESH -XHAMA TE ZI ORIGJINAL -PASQYRA ELEKTRIKE -PASQYRA ME NGROFJE & KUNDRA DRITAVE TE GJATA -SENSORE SHIU -DISQE ALUMINI 16 DHE GOMA 80% TE REJA E sapo ardhur me targa Tel. : 0696212151

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin