ID e ofertes C1113
Oferta ka 3662 shikime
€4,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet makine VW Passat e vitit 12.2001 (2002) me te gjitha opsionet e mundshme qe ka nje VW Passat. Me kambjo automatike dhe tip tronic. Makine shumebe fuqishme dhe e pershtatshme per cdo terren, fale sistemi aktiv 4x4. Per te permbushur nevojen e fuqise makina ka motor 150 kuaj fuq. Makina ka dokumentat e paguara deri ne Nentor. Makina eshte e ardhur nga Gjermania dhe e perdorur shum pak me kujdes ne Shqiperi. Ne gjendje shume te mire motorike, xhenerike dhe estetike. Makina eshte e versionit Highline Class 1. Ka sallon komplet lekure dhe shume opsione te tjera qe mund ti shikoni me poshte: 1 -Kambjo automatike tiptronic. 2 -4Motion - 4x4 gjate gjithe kohes. 3 -Pilot automatik - cruise control. 4 -Klima tronic. 5 -Tapiceri lekure shume komode. 6 -Sedilje me komandim elektrik dhe me ngrohje. 7 -Drita Ksenon origjinale. 8 -ABS - ESP. Sisteme kundra rreshkitjes. 9 -Navigator, ekran TV origjinal i VW. 10 -Bagazhier me 6 CD. 11 -Ganxhe per terheqje 12 -Gramalino hekuri per te mbojtur makinen nga posht 13 -Dy celesa origjinal me hapje ne distance. 14 -Sistem alarmi. 15 -Pasqyra me palosje elektrike dhe me ngrohje. 16 -Disqe Alumini 17 inch, origjinale passati 2007. 17 -Hapje elektrike ne Tavan. Baxha xhami. 18 -Perde origjinale 19 -Full Airbag. 10 Airbag, ne cdo dritare. 20 -Drita mjergulle. 21 -Larje feneresh. 22 -Opsion Frigorifer ne Kroskot. 23 -Motor 150 kuaj fuqi, 2.5 TDI. 24 -Ne varsi te kembes ne ngarje te makines konsumi i naftes me prove: Qytet 10, Jashte 6, Mesatarisht 8. Makina eshte shume e bukur, komode, stabel ne rruge dhe per cdo terren. Cmimi 4500 Euro. Mundesi nderrimi sipas varianteve. Tel: 0689030544

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin