ID e ofertes C37536
Oferta ka 1330 shikime
€2,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
153 200 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

volksvagen pasat 1.6 benzine + gaz (sekuencial ne kok te pistonit) viti prodhimit 29.11.1999 , e sapoardhur ne shqiperi me dogane te paguar impjanti i gazit i montuar ne vendin e origjines itali dhe i shenuar ne leje qarkullimi ,me xhama dhe pasqyra elektrike, mbyllje qendrore me pult,me climatronic disqe alumini dhe goma te reja 100% shume ekonomike 300 leke per 100 km gati per targa

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin