ID e ofertes C33522
Oferta ka 606 shikime
€7,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Volkswagen Passat 2.0 TDI DSG Chrome Viti i prodhimit : 2005 Kambio : Automatike DSG Motorri : 2.0 TDI Nafte Ftohja : Klimatronik 2 zonale Fuqia : 103 kW (140 PS) Konsumi i kombinuar : 6.5 L/100 KM Km : 175.000 Pershkrimi : Makina eshte e sapoardhur nga Gjermania , ne gjendje shume te mire teknike dhe visuale , vollanti eshte si i ri . Makina eshte me dogane (Tvsh ) te paguar , e gatshme per cfaredolloj prove nga ana juaj. Per me shume info 0697521978 dhe 0697521979. Extrat : Dsiqe alumini , Filter partikolar antindotje me pullen Euro 4 , Stopa me Led , Pilot Automatik Kompjuter bordi Komanda ne timon Navigator Radio CD mp3 , sedilje me ngrohje , Auto hold ne semafor , mbyllje qendrore e ne distance , 2 celsa , abs , Esp , Airbage , e shume te tjera .

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin