ID e ofertes C32228
Oferta ka 1168 shikime
€7,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet VW passat e 2005 motor 2.0 TDI me 170 mij km..makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike xhenerike dhe estetike ...te gjitha sherbimet e bere ..vaj filtra ...gomina ...goma 70%...e ardhur nga jasht ne gusht cdoganuar dhe targuar me dt 02.08.2015..eshte e versjoni me full I ketij model ...ngjyre e zeze metalizato me inokse ...kseno ...larse feneresh ..sensor parkimi ...hapse xhami ..disqe 17...pasqyrat me palosje...tapiceri bezh lekure ...navigator I madh...bagazhjer..klima sendilje elektrike ..sendilje me ngrohej...perde elektrike ..sensor shiu...sensor drite ...limitator shpejt..piot automatik..frigorifer tek mbeshtetsja dores..me pak fjale eshte full full full.........fotot flasin vet........

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin