ID e ofertes C31524
Oferta ka 1118 shikime
€4,300 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
158 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mjeti ka ardhur nga Gjermania ne Maj 2015 dhe i jane bere te gjitha sherbimet,vaj,filtra,kolaudim,taxa,targa. Shume e paster nga brenda dhe jashteFULL OPSIONCmimi pak i diskutueshem Per me shume kontaktoni ne nr e meposhtem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin