ID e ofertes C29683
Oferta ka 1082 shikime
€4,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHES VOLKSVAGEN PASSAT E VIT PRODHIMIT 2002. FUQIA MORORIKE 1.9 TDI (D&i TE KUQE) ME 131 KUAJ FUQI, MOTOR KOMONRAIL. NGJYRA GRI METALIZATO, NE GJENDJE PERFEKTE VIZUALE, MOTORRIKE DHE XHENERIKE. KA KREYER 192000 KM ORIGJINALE TE VETE. DISPONON DISQE DHE GOMA SPORTIVE R17 NE GJENDJE SHUM TE MIRE SI DHE ME GOMA TE REJA. TAPICERIA KAMOSH DHE LEKURE, E PERSOSUR, ME NAVIGATOR KLIMAAUTOMATIK, KOMANDA NE TIMON SI ASNJE PASSAT TJETER. SEDILJA E PASME ESHTE E RREGULLUESHME PER FEMIJ TE VEGJEL SIC TREGOHET NE FOTO. CDO SHERBIM DHE SERVIS NE KOHEN E DUHUR. XHAMAT E PASEM TE ZINJ ORIGJINAL JO QESE. GJITHASHTU DISQET E FRENAVE JANE SPORTIV ME AJROSJE DHE VRIMA, SIC DUKEN NE FOTO, SI MBRAPA DHE PARA. XHAMAT DHE PASQYRAT ELEKTRIKE. SEDILJET E PARA ME NGROHJE. DRITAT KSENON SI DHE ME SENSORE MBRAPA ORIGJINAL, BAXHO XHAMI. E KRAHASUESHME PER OPSIONET DHE KOMODITETIN QE OFRON ME CDO MAKINE TJETER SHUME ME TE RE SE KJO, ME PAK FJAL PERFEKTE.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin