ID e ofertes C27108
Oferta ka 1875 shikime
€2,300 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat ,
Prodhimi:
1998
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E gjelbër
Kilometrazhi:
164 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Opsionet : ·Sistem frenimi ABS ·Airbag për shoferin dhe pasagjerin ·Klimatronic ·Mbyllje qendrore ·3 Celsa (njeri me pult) ·Timon hidraulik ·4 Xhamat me komandim elektrik ·Pasqyrat elektrike ·Tapiceri lekure-kamosh bezhe ·Radio CD (Bagazhier 6CD) ·Disqe alumini (goma rezerve me te njejtin model disqesh) ·Pronar i dyte ·Dokumenta te paguara deri ne Tetor 2015 ·Cmimi i diskutueshem Makina eshte ne gjendje te mire fiziko-xhenerike. E gatshme per cdo lloj prove.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin