ID e ofertes C8405
Oferta ka 1226 shikime
€3,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: jeshile Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 96 KM.........: 174230Shitet Volkswagen Passat HighLiner TDI 1,9 nafte, model i vitit 2002,Makina eshte me kamio manual 6+1 marshe, xhama elektrik te 4 dyert,2 sediljet e para me ngrohje, tapiceri lekure+kamosh, mbyllje qendrore mepult. Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe vizuale.Makina disponon 2 celesa origjinale te fabrikes,radio cd playr,airbag,abiesesp,disqje 17 inc me 4 goma 80%,makina eshte super gjendje me tapicerishume te paster dhe llamarine pa gervishtje,makina eshte e sapo ardhurdhe eshte me dogane te paguar dhe eshte gati per tu targuar,makinadisponon 173 mij km origjinale te certifikuara tek vw dhe disponoj cdo llojkontrolli nga ana juaj tek mekaniku juaj me I besuar,makina eshte superekonomike dhe shume e vecante per llojin e vet duke mare parasyshngjyren qe ka, cmimi eshte 3800 euro I diskutushem per me shumeinformacion kontakto ne nr 0696333033 ju faleminderit.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina ne shitje
Tel: 0696333033
Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin