ID e ofertes C7806
Oferta ka 775 shikime
€2,250
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
209 900 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner KM.........: 209900Me dogan të paguar. Motorin dhe kamio e ka ne gjendje perfekte. Xhenerikisht shumë ne gjendje te mire. Tapiceria eshte ne gjendje shume te mire. Xhamat elektrike. Sistemi AbsTel. : 0684066444Cel. : 0699855555

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin