ID e ofertes C6968
Oferta ka 1098 shikime
€8,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat , Veturë
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2000 cm³
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Passat B6 2.0 nafte,viti Dhjetor 2009,kamio automatike,tapiceri lekure,sedilje elektronike dhe me ngrohje,navigator,xhama te zinj origjinale,drita xenon,goma te reja te sapondrruara,disqe alumini,sensor parkimi para dhe pas,kamera filmuese te pasqyra ne mes,me nje fjale full, Te interesuarit mund ta kontrollojne ku te duan.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Gazmend Trebeshina
Tel: 0682063306
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin