ID e ofertes C111740
Oferta ka 3930 shikime
* Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat , Portobagazh
Prodhimi:
2001
Kilometrazhi:
234 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes Volkswagen Passat Station Wagon te perdorur ne gjendje shume te mire, e sapo ardhur nga Italia. ( Shes per motiv trasferimi ne USA) Viti 2001, versioni Highline, 1900 TDI , 130cv. 4.5 lt diesel /100km, 6marsha, 234.000km reale te dokumentuara. Makines i jan bere sherbimet ne itali; TE DOKUMENTUARA : si nderrim vaji Kastrol, te gjithe filtrat (Bosch), frenat (Bosch), fund gushti 2016, gomat e perparme te reja Hankook, disqe origjinale 17". Sedilje lekure/kamosh me ngrohje. Clima Tronic. Mbyllje e komanduar. Shufra per siper makines origjinale W. Makine familjare e sigurt, ekonomike dhe shume komode.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Gjirokastra

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, bluetooth & usb, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, esp, ganxhë, gomë rezervë, klimatizator, klimë automatike, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sediljet pas të palosshme, sensorë shiu, sistem alarmi, timon lëkure, veshje lëkure, xhama elektrikë