ID e ofertes C107038
Oferta ka 1524 shikime
€3,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
161 200 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Passat 1.9 TDI,viti 2004,me klima,mbyllje qendrore me pult,pasqyra me sinjale,xhama dhe pasqyra elektrike,me drita ksenon,me te gjitha sherbimet e kryera, me dogan te paguar Cel. : 0694491400

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0694491400
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin