ID e ofertes C104683
Oferta ka 2141 shikime
$6,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
165 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHES VW PASSAT VITI 2006 MOTOR 2,0TDI VERSION HIGHLINE FULL OPTION; DOPIO KLIMA, SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA, SEDILE LEKUR DHE KAMOSH NGYRE BEZHE, SEDILE ME NGROHJE, PILOT AUTOMATIK, KOMPJUTER BORDI 2 CELSA ETJ.ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE TE GJTIHA SHERBIMET E KRYERA KE VW ME LIBER SHERBIMESH CMIMI 6500 EURO I DISKUTUSHEM Tel. : 0683944449

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0683944449
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin