ID e ofertes C1284
Oferta ka 1118 shikime
€3,600 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

OKAZION VOLKSWAGEN PASSAT VITI 2001 MOTOR 1,9 TDI DI ME TE KUQE ME 6MARSHE, KLIMA DIGJITALE, 4XHAMA ELEKTRIK, KOMPJUTER BORDI, MBYLLJE ME PULT, DISQE ALUMINI, 8 AIRBAG ETJ. ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE. E GATSHME PER CDO LLOJ KONTROLLI MUNDESI NDRERRIMI ME MAKINE ME TE LIRE KUNDREJT DIFERENCES CMIMI 3600 EURO I DISKUTUSHEM NUK I PERGJIGJEM SMS DHE EMAIL PER CDO PERSON QE ESHTE VERTET I INTERESUAR TE TELEFONOJ NE NUMRIN ME POSHTE; Cel. 0683944449

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin