ID e ofertes C103653
Oferta ka 2643 shikime
€3,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
216 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Suzuki Grand Vitara 1.9 Nafte -08 Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te sapo paguara per 1 vit, klima, abs, esp, goma te mira, kasetofon me mp3 blutooth telefon etj, kompiuter bordi, xhama elektrik etj Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj.. Cel. : 0695500905

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0695500905
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin