ID e ofertes C97585
Oferta ka 945 shikime
€2,700 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat , Portobagazh
Prodhimi:
1999
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1900 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
219 348 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet passat 1 vit ka qe ka ardhur nga italia, eshte ne gjendje shum te mire ,motorri 1.9 nafte, me kilometra orgjinale 219348 i gatshem per cdo lloj prove dhe me letra te paguara deri ne prill 2017, "Cmimi i diskutushem"

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin

abs, gomë rezervë, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, pasqyra elektrike, radio/cd, sediljet pas të palosshme