ID e ofertes C95805
Oferta ka 1808 shikime
€4,400
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
190 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

4400€ I PADISKUTUESHEM. SHITET VW PASSAT FULL OPTIONAL I VITIT 2003, 1.9 TDI (DI E KUQE), 130 KUAJ FUQI. MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER. KAMBIO AUTOMATIKE, DISQE 17", SEDILJE LEKURE ME NGROHJE, SENSORE PARKIMI, DRITA KSENON NGA FABRIKA, KLIMATRONIK, NAVIGATOR RADIO CD, PASQYRA DHE XHAMA ELEKTRIKE. GOMAT NE GJENDJE 9/10.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0693240211
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin