ID e ofertes C94767
Oferta ka 1518 shikime
€4,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
210 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Okazion VW PASSAT 1,9 TDI Navi kamio automatike me tiptronik klima sedilje me ngrohje Navi xhama dhe pasqyra elektrike disqe alumini liber sherbimi dhe kontroll TÜV ne Gjermani ne gjendje te shkelqyer e sapo ardhur me dogane te paguar gati per targa .Tel. : 0696751777

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregtoMakina
Tel: 0696751777
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin