ID e ofertes C1143
Oferta ka 1299 shikime
€9,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat ,
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1900 cm³
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
115 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Ne gjendje shume te mire Motorr 1.9 Nafte E marre ne Koncesionar dhe e perdorur vetem nga nje person Me te gjitha sherbimet e kryera Dokumentat e paguara deri ne Janar 2016 cmimi 9000 Euro Tel:0674490009

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin